Підготовка до школи

Математика «Інтеграл»
Керівник: Фокіна Людмила Іванівна
Вік: від 10 до 12 років
Клуб: «Покоління», вул.Данила Галицького, 17
Номер телефону: (068) 605-87-00

Гурток з математики «Інтеграл» було створено у 2019. Математика – це потужний фактор інтелектуального розвитку дитини. Саме точні науки сприяють формуванню пізнавальних та творчих здібностей дитини. Одним із засобів зацікавлення учнів математикою є добре продумана позакласна робота. Вона є однією з форм організації пізнавальної діяльності учнів різного віку, але разом з тим вимагає конкретних знань, ерудованості, широкої обізнаності з математичних дисциплін.
Психологія «Маленький розумник»
Керівник: Єгорова Наталія Михайлівна
Вік: від 6 до 14 років
Клуб: «Гармонія», вул.Метробудівська, 12
Номер телефону: (068) 439-72-01

Школа гуманітарного напрямку «Маленький розумник» спрямована на дітей, які зазнають труднощі у навчанні або не мають достатньої мотивації вчитися. Кожне заняття проводиться в ігровій формі, використовуючи казки, музику, малювання, тощо.
Гурток підготовки до школи «Малята-Нушенята»
Керівник: Бєлякова Олена Іванівна
Вік: від 4 до 7 років
Клуб: «Крок» пр. Гагаріна, 131
Номер телефону: (067) 928-78-69

Мета навчальної програми – формування у дітей навичок навчальної діяльності, готовності до майбутнього шкільного життя у процесі пізнавально-творчої діяльності.
Гурток « Логоритмика»
Керівник: Мітенкова Ірина Олександрівна
Вік: від 4 до 7 років
Клуб: «Апельсин» пр. О.Поля, 14
Номер телефону: (050) 232-47-19

Логоритмічні заняття направлені на всебічний розвиток дитини, вдосконалення її мовлення, оволодіння руховими навичками, вміння орієнтуватися в оточуючому світі, розуміння змісту пропонованих завдань та здібність долати труднощі й творчо проявити себе.
Гурток логоритміки «Логоритміка»
Керівник: Безугла Софія Сергіївна
Клуб: «Фантазія», пр. Слобожанський, 68
Вік: 4-8 років
Номер телефону: (095) 600-73-28

Логоритмічні заняття направлені на всебічний розвиток дитини, вдосконалення її мовлення, оволодіння руховими навичками, вміння орієнтуватися в оточуючому світі, розуміння змісту пропонованих завдань, здібність долати труднощі, творчо проявити себе, корекція порушень мовлення.

Гурток підготовки до школи «Чомусики»
Керівник: Кабаченко Олена Володимирівна
Клуб: «Фантазія», пр. слобожанський,68
Вік: 5-6 років
Номер телефону: (095) 600-73-28

Особливість навчання полягає у активному використанні спектру розвивальних ігор у роботі з дітьми, що забезпечує ефективний розвиток психічних процесів, уваги, пам'яті, мислення, уяви та мовлення. Мета програми- формування у дітей готовності до майбутнього шкільного життя.Гурток історичне краєзнавство «Кліо»
Керівник: Додух Валерій Миколайович
Вік: від 5 до 8 років
Клуб: «Апельсин» пр. О.Поля, 14
Клуб: Еврика» вул. Робоча, 75
Номер телефону: (099) 050-45-19

Головною метою гуртка історичного краєзнавства є презентація найцікавіших сторінок минулого та сьогодення міста Дніпра та Дніпропетровщини та їх значення в історії України. На уроках діти не тільки отримують знання з історії, але й навчаються формувати та відстоювати власну думку, аналізувати великі обсяги інформації та мислити творчо. Гурток відкритий для всіх, хто любить свою Батьківщину та хоче дізнатися більше про її історію.