Хореографія

Зразковий художній хореографічний колектив «Smile»
Керівник: Тиханська Віта Федорівна
Вік: від 7 до 12 років.
Клуб: «Фантазія», пр.Слобожанський, 68
Номер телефону: (095) 600-73-28

Діти мають класичну підготовку, з розвитком у сучасній та народній хореографії. Колектив позиціонує себе як справжня хореографічна родина та постійно бере участь у фестивалях та конкурсах всіх рівнів.
Хореографічний колектив сучасного танцю «Феєрія»
Керівник: Колеснікова Катерина Олександрівна
Вік: від 5 до 17 років
Клуб: «Джерело», вул. Терещенківська, 27
Номер телефону: (095) 600-73-28

Хореографічний колектив «Феєрія» Програма поєднує тренувальні вправи та танцювальні рухи класичного танцю, різноманітні стилі сучасного танцю, партерну гімнастику та основи акробатики, що сприяє розвитку танцювальності учнів. Колектив постійно бере участь у фестивалях та конкурсах всіх рівнів.
Танці брейк - дансу «X-STYLE»
Керівник: Жуков Сергій Олегович
Вік: від 6 до 18 років.
Клуб: «Джерело», вул. Терещенківська, 27
Номер телефону: (095) 600-73-28
Клуб: «Романтик», вул. Донецьке Шосе, 1
Номер телефону: (068) 605-87-00

Хореографічний колектив спеціалізується на сучасному стилю танцю брейк – данс. На даний час колектив має чотири групи: дві групи у клубі «Джерело» і дві - у клубі «Романтик». «X-Style» існує 14 років, за цей час заняття колективу відвідували понад пятсот вихованців. Колектив є призером та переможцем різноманітних фестивалів і конкурсів від міського до міжнародного рівнів.
Хореографічний колектив індійського танцю «Сангіт»
Керівник: Косенкова Світлана Олександрівна
Вік: від 5 до 17 років
Клуб: «Лідер», вул. Шолохова, 7
Номер телефону: (068) 605-87-00

Хореографічний колектив індійського танцю «Сангіт». У індіїських танцях відображаються істотні риси характеру народу: волелюбність, героїзм, завзяття, винахідливість, дотепність, нестримна веселість. Колектив постійно бере участь у фестивалях та конкурсах всіх рівнів.
Хореографічний колектив сучасного танцю «RADUGA»
Керівник: Радченко Вікторія Володимирівна
Вік: від 3 до 18 років
Клуб: «Покоління», вул.Данила Галицького, 17
Номер телефону: (068) 605-87-00

Колектив «RADUGA» засновано у 2008 році хореографом Радченко Вікторією Володимирівною. За час існування колектив став великою, дружною сім'єю.
На сьогодні ця сім'я нараховує близько 90-ти вихованців, які є багаторазовими призерами та переможцями різноманітних фестивалів і конкурсів від міського до міжнародного рівнів. Хореографічний колектив має в своєму репертуарі номери різних жанрів та спрямувань (contemporary, Hip-hop, Jazz-funk, народна та естрадна хореографія).
Хореографічний колектив сучасного танцю «Шедевр»
Керівник: Корніленко Ольга Миколаївна
Вік: від 4 до 20 років
Клуб: «Покоління», вул.Данила Галицького, 17
Номер телефону: (068) 605-87-00

Колектив «Шедевр» заснований у 2000 році.
Він завжди працював як самостійно, так і в парі з театром «Шарм». Всі вистави театру доповнюються танцями «Шедевру». Танці висловлюють характер і почуття героїв. Тільки за допомогою музики і пластики можливо висловити все, що коїться в душі героя. Наразі колектив відвідує близько 60 вихованців, які беруть участь у фестивалях та концертах.
Хореографічний колектив сучасного танцю «ART DANCE»
Керівник: Толкачєєва Олександра Олександрівна
Вік: від 4 до 16 років
Клуб: «Романтик», вул.Донецьке Шосе, 1
«Лідер-2», вул. Шолохова, 7
Номер телефону: (068) 605-87-00

Хореографічний колектив сучасного танцю «ART DANCE» був заснований в 2010 році. На початку існування основним хореографічним стилем, якому навчалися діти, був хіп-хоп. Поступово до репертуару колективу вводилися композиції інших танцювальних стилях (джаз фанк, контемпорарі). Колектив є призером та переможцем різноманітних фестивалів і конкурсів від міського до міжнародного рівнів.
Хореографічний колектив сучасного танцю "Модерн"
Керівник: Батура Олена Анатоліївна
Вік: від 5 до 18 років
Клуб: «Романтик», вул.Донецьке Шосе, 1
Номер телефону: (068) 605-87-00

Колектив є неодноразовим лауреатом міжнародних, всеукраїнських, обласних та міських фестивалів та конкурсів, участником шоу різного маштабу та телепрограм. В програмі навчання: основи класичного танцю, різноманітні стилі сучасного танцю (джаз, контемпорарі, джаз-модерн, хіп-хоп, джаз-фанк), основи гімнастики та акробатики. Яскраві та запальні композиції – візитівка коллективу. Багато випускників колективу зв'язали свою професійну діяльність з мистецтвом танцю.

Танці хіп-хоп "RADUGA"
Керівник: Матвієць Кристина Леонідівна
Вік: від 5 до 18 років
Клуб: «Покоління», вул. Данила Галицького, 17
Номер телефону: (068) 605-87-00

Хореографічний колектив «RADUGA» напрямок хіп-хоп. Засновано в 2018 році. Не дивлячись на невеликий вік вже встиг показати себе на міських та всеукраїнських конкурсах. В гуртку вивчають такі напрямки: Хіп-хоп, jazz-fank, dancehall та інші.
Гурток спортивно-бальної хореографії «Dream dance studio»
Керівник: Козлов Іван Іванович
Вік: від 6-7 років
Клуб: «Північно-Західний», просп. Слобожанський 137А,
Клуб: «Джерело», вул. Терещенківська, 27
Номер телефону:
(095) 600-73-28

В гуртку спортивно-бальної хореографії ваша дитина опанує практичні вміння та навички техніки спортивно-бальної хореографії, ознайомиться з елементами латиноамериканської та європейської програми. Під час занять у вихованців розвивається відчуття гармонії, інтуїції, уваги, характеру, прищеплюється любов до танців та спорту.