Хореографія

Зразковий художній хореографічний колектив «Smile»
Керівник: Тиханська Віта Федорівна
Вік: від 7 до 12 років.
Клуб: «Фантазія», пр.Слобожанський, 68
Номер телефону: (095) 600-73-28

Діти мають класичну підготовку, з розвитком у сучасній та народній хореографії. Колектив позиціонує себе як справжня хореографічна родина та постійно бере участь у фестивалях та конкурсах всіх рівнів.
Хореографічний колектив сучасного танцю «Феєрія»
Керівник: Колеснікова Катерина Олександрівна
Вік: від 5 до 17 років
Клуб: «Джерело», вул. Терещенківська, 27
Номер телефону: (095) 600-73-28

Хореографічний колектив «Феєрія» Програма поєднує тренувальні вправи та танцювальні рухи класичного танцю, різноманітні стилі сучасного танцю, партерну гімнастику та основи акробатики, що сприяє розвитку танцювальності учнів. Колектив постійно бере участь у фестивалях та конкурсах всіх рівнів.
Танці брейк - дансу «X-STYLE»
Керівник: Жуков Сергій Олегович
Вік: від 6 до 18 років.
Клуб: «Джерело», вул. Терещенківська, 27
Номер телефону: (095) 600-73-28
Клуб: «Романтик», вул. Донецьке Шосе, 1
Номер телефону: (068) 605-87-00

Хореографічний колектив спеціалізується на сучасному стилю танцю брейк – данс. На даний час колектив має чотири групи: дві групи у клубі «Джерело» і дві - у клубі «Романтик». «X-Style» існує 14 років, за цей час заняття колективу відвідували понад пятсот вихованців. Колектив є призером та переможцем різноманітних фестивалів і конкурсів від міського до міжнародного рівнів.
Хореографічний колектив індійського танцю «Сангіт»
Керівник: Косенкова Світлана Олександрівна
Вік: від 5 до 17 років
Клуб: «Лідер», вул. Шолохова, 7
Номер телефону: (068) 605-87-00

Хореографічний колектив індійського танцю «Сангіт». У індіїських танцях відображаються істотні риси характеру народу: волелюбність, героїзм, завзяття, винахідливість, дотепність, нестримна веселість. Колектив постійно бере участь у фестивалях та конкурсах всіх рівнів.
Оздоровча хореографія «Step by step»
Керівник: Тиханська Віта Федорівна
Вік: без вікових обмежень
Клуб: «Фантазія», пр.Слобожанський, 68
Номер телефону: (095) 600-73-28

Сучасний темп життя призводить до стресових ситуацій організму, що сприяє погіршенню стану організму, як фізичного так і психологічного. Завдяки спорту людина може покращити життєдіяльність, але з різних причин фізичне навантаження не всім підходить.

Оздоровча хореографія «Step by step» формується за принципом оздоровчої спрямованості фізичного виховання, який конкретизується у фізкультурно-оздоровчих технологіях. Поняття фізкультурно-оздоровча технологія об'єднує процес використання засобів фізичного виховання з оздоровчою метою та наукову дисципліну, яка розробляє та вдосконалює основи методики побудови фізкультурно-оздоровчого процесу.Хореографічний колектив сучсного «Фієста»
Керівник: Сазонова Маргарита Дмитрівна
Вік: від 5 до 17 років
Клуб: «Дніпро», ул. Калинова, 68
Номер телефону: (095) 600-73-28

Програма колективу поєднує тренувальні вправи та танцювальні рухи класичного танцю, різноманітні стилі сучасного танцю, партерну гімнастику та основи акробатики, що сприяє розвитку танцювальних вмінь учнів.
Хореографічний колектив сучасного танцю «RADUGA»
Керівник: Радченко Вікторія Володимирівна
Вік: від 3 до 18 років
Клуб: «Покоління», вул.Данила Галицького, 17
Номер телефону: (068) 605-87-00

Колектив «RADUGA» засновано у 2008 році хореографом Радченко Вікторією Володимирівною. За час існування колектив став великою, дружною сім'єю.
На сьогодні ця сім'я нараховує близько 90-ти вихованців, які є багаторазовими призерами та переможцями різноманітних фестивалів і конкурсів від міського до міжнародного рівнів. Хореографічний колектив має в своєму репертуарі номери різних жанрів та спрямувань (contemporary, Hip-hop, Jazz-funk, народна та естрадна хореографія).
Хореографічний колектив сучасного танцю «Шедевр»
Керівник: Корніленко Ольга Миколаївна
Вік: від 4 до 20 років
Клуб: «Покоління», вул.Данила Галицького, 17
Номер телефону: (068) 605-87-00

Колектив «Шедевр» заснований у 2000 році.
Він завжди працював як самостійно, так і в парі з театром «Шарм». Всі вистави театру доповнюються танцями «Шедевру». Танці висловлюють характер і почуття героїв. Тільки за допомогою музики і пластики можливо висловити все, що коїться в душі героя. Наразі колектив відвідує близько 60 вихованців, які беруть участь у фестивалях та концертах.
Хореографічний колектив сучасного танцю «ART DANCE»
Керівник: Толкачєєва Олександра Олександрівна
Вік: від 4 до 16 років
Клуб: «Романтик», вул.Донецьке Шосе, 1
«Лідер-2», вул. Шолохова, 7
Номер телефону: (068) 605-87-00

Хореографічний колектив сучасного танцю «ART DANCE» був заснований в 2010 році. На початку існування основним хореографічним стилем, якому навчалися діти, був хіп-хоп. Поступово до репертуару колективу вводилися композиції інших танцювальних стилях (джаз фанк, контемпорарі). Колектив є призером та переможцем різноманітних фестивалів і конкурсів від міського до міжнародного рівнів.
Хореографічний колектив сучасного танцю "Модерн"
Керівник: Батура Олена Анатоліївна
Вік: від 5 до 18 років
Клуб: «Романтик», вул.Донецьке Шосе, 1
Номер телефону: (068) 605-87-00

Колектив є неодноразовим лауреатом міжнародних, всеукраїнських, обласних та міських фестивалів та конкурсів, участником шоу різного маштабу та телепрограм. В програмі навчання: основи класичного танцю, різноманітні стилі сучасного танцю (джаз, контемпорарі, джаз-модерн, хіп-хоп, джаз-фанк), основи гімнастики та акробатики. Яскраві та запальні композиції – візитівка коллективу. Багато випускників колективу зв'язали свою професійну діяльність з мистецтвом танцю.

Танці хіп-хоп "RADUGA"
Керівник: Матвієць Кристина Леонідівна
Вік: від 5 до 18 років
Клуб: «Покоління», вул. Данила Галицького, 17
Номер телефону: (068) 605-87-00

Хореографічний колектив «RADUGA» напрямок хіп-хоп. Засновано в 2018 році. Не дивлячись на невеликий вік вже встиг показати себе на міських та всеукраїнських конкурсах. В гуртку вивчають такі напрямки: Хіп-хоп, jazz-fank, dancehall та інші.
Хореографічний колектив естрадного танцю "Контрасти"
Керівник: Давиденко Вікторія Володимирівна
Вік: від 4 років
Північно-західна філія, пр. Слобожанський, 137а
Номер телефону: (095) 600-73-28
Пр. Гагаріна, 131
Номер телефону: (095) 873 68 96

Естрадні танці - сценічні танці. Естрадна хореографія розвиває координацію, музичний слух, сприяє розвитку здібностей дитини. Заняття естрадними танцями допомагають розкрити індивідуальність кожного виконавця, його унікальність. Цей вид танцю розвиває різні танцювальні навички, знайомить з багатьма танцювальними техніками. Кожен виступ – це не просто танок, а театральна постановка і викликає великий інтерес у глядачів.
Тут на вас чекають концерти, конкурси і фестивалі Всеукраїнського та міжнародного рівня.
Гурток сучасної хореографії «Liberty»
Керівник: : Меняйло Маргарита Сергіївна
Вік: від 5 до 8 років Клуб: «Крок» пр. Гагаріна, 131
Вік: від 7 до 10 років Клуб: «Еврика» вул. Робоча, 75
Номер телефону: (066) 004 29 90
Гурток хореографії «Liberty» спрямований на досягнення співпраці та
гармонії зі своїм тілом та душею. Допомагає відкрити свій потенціал,
та нові можливості вашого тіла.

Гурток сучасної хореографії «Окрилені»
Керівник: Мізіна Юлія Леонідівна
Вік: від 5 до 13 років
Клуб: «Апельсин» пр. О.Поля, 14
Номер телефону: (050) 939 96 28

Танцювальна студія створена для фізичного та естетичного розвитку дітей. Спрямованість студії полягає в тому, щоб виховати бездоганний смак мистецтва танцю та музики та навчити кожного танцівника вільному висловлюванню через мову хореографії.

Гурток сучасної хореографії «DSK»
Керівник: Кузнецова Ксенія Ігорівна
Вік: від 7 до 10 років
Клуб: «Апельсин» пр. О.Поля, 14
Номер телефону: (067) 799 72 69
Гурток хореографії спрямований на досягнення співпраці та гармонії зі своїм тілом та душею. Допомагає відкрити ваш потенціал та нові можливості вашого тіла.
Гурток спортивно-бальної хореографії «Dream dance studio»
Керівник: Козлов Іван Іванович
Вік: від 6-7 років
Клуб: «Північно-Західний», просп. Слобожанський 137А,
Клуб: «Джерело», вул. Терещенківська, 27
Номер телефону:
(095) 600-73-28

В гуртку спортивно-бальної хореографії ваша дитина опанує практичні вміння та навички техніки спортивно-бальної хореографії, ознайомиться з елементами латиноамериканської та європейської програми. Під час занять у вихованців розвивається відчуття гармонії, інтуїції, уваги, характеру, прищеплюється любов до танців та спорту.