Декор

Майстерня петриківського розпису «Червона калина»
Керівник: Олійник Анна Олександрівна
Вік: від 5 до 12 років
Клуб: «Фантазія», просп. Слобожанський, 68
Клуб: «Північно-Західний», просп. Слобожанський, 137А
Номер телефону: (095) 600-73-28

Заняття у гуртку петриківського розпису «Червона калина» спрямовані на розвиток індивідуальних творчих здібностей дітей, пізнання ними свого коріння, історії через такий вид декоративно-ужиткового мистецтва, як петриківський розпис. Це народне мистецтво, в якому присутні естетичне виховання, національно - патріотичне виховання, сприяння розвитку художнього смаку, творчої уяви та фантазії. Заняття у гуртку покликані розвивати та зберігати національну спадщини українського народу, української культури. Петриківський розпис – український декоративно-орнаментальний народний живопис, що виник на Дніпропетровщині в селищі Петриківка, звідки і походить його назва. У 2013 році петриківський розпис було включено до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО.
Гурток декоративно-ужиткового мистецтва «Хенд-мейд»
Керівник: Шимко Анна Володимирівна
Вік: від 5 до 8 років
Клуб: «Апельсин» пр. О.Поля, 14
Клуб: «Еврика» вул. Робоча, 75
Номер телефону: (095) 211-52-19

Основна мета гуртка - створення умов творчого розвитку дітей, формування у них естетичного смаку, розвиток вміння дітей втілювати свої задуми та креативні ідеї, а також створювати своїми рученятами прекрасне навколо себе. Програма гуртка складається з курсів паперопластики, кольорознавства, композиції, скульптури, аплікації, , декоративного розпису тощо. Кожне заняття наповнене різноманітними видами діяльності, креативом та творчістю.

Гурток декоративно-ужиткового мистецтво «АРТ-студія»
Керівник: Левченко Світлана Олексіївна
Клуб: «Джерело», вул.Терещенківська, 27
Вік: 6-8 років
Номер телефону: (095) 600-73-28

Значне місце у формуванні особливості дитини займає декоротивно-ужиткове мистецтво, здатне розвивати почуття прекрасного, формувати високі естетичні смаки, вміння розуміти та оцінювати твори мистецтва, пам'ятки архітектури, красу й багатство природи.